Малюку і тату горло лікувати!

Лісобакт® — препарат із натуральними компонентами для боротьби з причинами виникнення запалення і болю в горлі.

Завдяки природним для організму ферментам лізоцим і піридоксин (Вітамін В6), які входять до складу препарату, Лісобакт®:

 • усуває запалення і біль у горлі
 • має широкий спектр дії: віруси, бактерії, гриби
 • підвищує імунний захист організму

Таблетки для горла Лісобакт® ефективні при болі та запаленнях у горлі в разі:

 • інфекцій верхніх дихальних шляхів
 • ГРВІ або ГРЗ
 • переохолодження організму в холодну пору року
 • недотримання гігієни порожнини рота
 • механічних пошкоджень порожнини рота, ясен

Лісобакт® показаний при терапії інфекційно-запальних захворювань слизових ясен, рота, гортані, а саме:

 • Ангіна (тонзиліт)
 • Фарингіт
 • Стоматит
 • Гінгівіт
 • Герпетичні інфекції

Дітям

Діти більш активно, ніж дорослі, досліджують і пізнають світ, найчастіше їм не просто пристосуватись до умов зовнішнього середовища. Діти в буквальному сенсі «пробують цей світ на смак», що часто супроводжується простудними захворюваннями. З Лісобакт® ви легко захистите дитину від інфекцій горла.

Завдяки своєму унікальному складу (лізоцим і піридоксин), таблетки від горла Лісобакт® м’яко впливають на уражені області, природним чином відновлюючи захисні функції слизової оболонки всієї ротової порожнини.

Лізоцим, будучи натуральним ферментом біологічного походження, гарантує безпеку препарату і мінімум протипоказань. Його застосування ефективно при запаленнях, викликаних грам (+/-) мікроорганізмами, грибами і вірусами.

Вітамін В6 виступає активним регенеруючим засобом та імуномодулятором. Як препарат  першої допомоги від горла, дітям призначають Лісобакт®. На відміну від інших місцевих антисептиків, Лісобакт® не тільки має дезінфікувальні та знеболювальні властивості, а й надає системну противірусну і протимікробну дію, завдяки чому працює у всіх осередках інфекції.

Лісобакт® дозволено застосувати дітям з 3-х річного віку.

package

Дорослим

Біль в горлі у дорослих — неспецифічний симптом, який часто зустрічається. Він характерний як для цілого ряду захворювань горла, так і функціональних порушень слизової оболонки у відповідь на вплив несприятливих факторів навколишнього середовища.

Лісобакт® має широкий спектор дії і ефективний при запальних процесах, викликаних бактеріями, вірусами та грибами. Лісобакт®, завдяки натуральному ферменту лізоцим, який входить до складу препарату, має виражену антисептичну, розріджувальну, імуномодулюючу та місцеву протизапальну дії. Вітамін В6, який є другим активним компонентом препарату, надає захисний влив на слизову порожнини рота, сприяючи її швидкій регенерації і попереджаючи розвиток кандидозу.

Активні компоненти Лісобакт® швидко всмоктуються у порожнині рота, досягаючи максимальної концентрації через 60 хвилин. Форма випуску Лісобакт® забезпечує тривале перебування дієвих компонентів у вогнищі запалення. Випускається Лісобакт® у вигляді таблеток для розсмоктування. Дорослим призначають по 2 таблетки до 3-х разів на добу протягом тижня. Як правило, цього терміну достатньо, щоб усунути запалення.

package

Переваги

Лісобакт® — це препарат від болю і запалення в горлі з унікальною комбінацією натурального ферменту лізоцим і вітаміну В6, які сприяють усуненню причини болю в горлі та прискорюють одужання.

Лізоцим — це натуральний антибактеріальний фермент, який міститься в слині людини і нейтралізує причину запалення та болю в горлі, знищуючи бактерії, віруси, гриби.

Вітамін В6 виступає в якості захисного бар’єру, захищаючи і відновлюючи слизову оболонку рота, прискорюючи одужання.

Вiдеоролик

Як приймати Лісобакт®

Лікування препаратом Лісобакт® можна починати при перших ознаках захворювання як дорослим, так і дітям віком від 3-х років.

Рекомендоване наступне дозування Лісобакт®:

 • Дорослим і дітям, віком від 12 років: по 2 таблетки 3-4 рази на добу
 • Дітям віком від 3-х до 7 років: по 1 таблетці, не частіше 3-х разів на добу
 • Дітям від 3-х до 12 років: по 1 таблетці, не частіше 4-х разів на добу

Для більш детальної інформації про препарат, способи і особливості його застосування, ознайомтеся з інструкцією.

Детальніше

Як діє Лісобакт®

До складу Лісобакт® входять два компоненти: лізоцим і вітамін В6.

Лізоцим — це природний для організму фермент, який міститься в слині кожної людини і призначений для боротьби з хвороботворними мікроорганізмами. Однак, у результаті переохолодження організму, зниження імунітету, при активній атаці мікробів і хвороботворних бактерій, власного лізоциму може виявитися недостатньо. У цьому випадку на допомогу прийде Лісобакт®, який заповнить дефіцит лізоциму в ротовій порожнині, забезпечуючи локальний імунітет. Другий компонент — Вітамін В6 — спрямований на захист і відновлення слизової оболонки порожнини рота.

У комплексі обидва компоненти Лісобакт® сприяють ефективній протидії збудникам інфекційно-запальних захворювань горла.

Детальніше

warning__img